Legentas pre lektorov


Lektorom rýchleho čítania aj ďalším záujemcom z oblasti vzdelávania je k dispozícii verzia Legentas pre lektorov, ktorá plne rešpektuje ich vlastné požiadavky na výuku svojich študentov.

Pokiaľ sa už venujete výuke rýchleho čítania, bude naša aplikácia výborným rozšírením Vašej ponuky. Či už samostatne, alebo ako doplnok inej formy výuky môžete svojim študentom ponúknuť aj online výuku pre ich ďalší tréning a zlepšenie.

Ak je oblasť rýchleho čítania pre Vás nová, ale máte záujem o rozšírenie svojho vzdelávacieho portfólia, potom stačí využiť už pripravené štandardné materiály.


Legentas vo verzii pre lektorov a vzdelávacie agentúry umožňuje prispôsobenie výukových materiálov podľa Vašich skúseností a postupov výuky, alebo podľa priania Vašich klientov. A to všetko v prehľadnom online rozhraní, bez potreby technických znalostí alebo programovania.


Ak máte záujem o využitie aplikácie Legentas pre lektorov, kontaktujte nás na info@rozectise.cz× Používaním tejto aplikácie súhlasíte so spracovaním súborov cookies vo Vašom prehliadači.