Legentas pre školy


Pre stredné a vysoké školy sme už spustili ostrú verziu na mieru prispôsobenej výukovej aplikácie Legentas.

Umožňujeme tak žiakom konkrétnej školy pristupovať do výuky oddelene od ostatných užívateľov a to prostredníctvom vlastného školského rozhrania.

Pre učiteľov sme navyše pripravili vlastné prostredie pre administráciu na správu žiakov a tried, sledovanie postupu a ďalšie bežné úkony. Nezabudli sme ani na štatistiky jednotlivých tried a celej školy.


Ak máte záujem o nasadenie aplikácie Legentas aj vo Vašej škole, kontaktujte nás na info@rozectise.czZoznam partnerských škôl

Gymnázium Mikuláša Kopernika v Bílovci

Vôbec prvou zapojenou školou v rámci Českej Republiky je matematické Gymnázium Mikuláša Kopernika v Bílovci, kde momentálne prechádzajú výukou všetky 4. a 3. ročníky.
www.gmk.cz

ÚISK FF UK v Praze

V rámci vývoja a rozširovania aplikácie sú do výuky zapojení vybraní študenti Ústavu informačných štúdií a knihovníctva Filozofickej fakulty Karlovej Univerzity.
uisk.ff.cuni.cz

Kabinet informačných štúdií a knihovníctva, Filozofická fakulta MU v Brne

Do projektu Legentas sú zapojení zamestnanci Kabinetu informačných štúdií a knihovníctva Filozofickej fakulty Masarykovej Univerzity, ktorí v rámci európskeho projektu Centrum informačného vzdelávania na MU (CEINVE) pripravujú e-kurzy a semináre z oblasti informačnej gramotnosti a to ako s klasickými témami, tak s témami kreatívnymi, medzi ktoré metóda rýchleho čítania spadá.

EDUCAnet - gymnázium a stredná odborná škola Praha, s.r.o.

Medzi ďalších stredoškolákov využívajúcich aplikáciu Legentas patria študenti gymnázia a strednej odbornej školy zameranej na informačné technológie EDUCAnet Praha.
praha.educanet.cz

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace


× Používaním tejto aplikácie súhlasíte so spracovaním súborov cookies vo Vašom prehliadači.